סוגי עבודה וחומרים

יציקה היא פס דקורטיבי בצורת קמור או קעורה המשמש לקישוט חללי פנים או חללים חיצוניים. לרוב, הפסים הדקורטיביים משמשים לקישוט, תוספת לחללי הפנים, או לתיקון חזותי של פגמים בקירות ובתקרות.

למה מיועדות פיתוחים/יציקות לתקרה?

התקרה מעוטרת לעיתים קרובות בפסים דקורטיביים. ריבוע גדול וריק פשוט מתחנן שיקשטו אותו. בדרך כלל מותקן דפוס פינתי בצומת הקיר והתקרה. זה יכול להיות דק ופשוט עם תבליט פשוט, או שזה יכול להיות רחב ומעוצב תחת יציקת טיח. סוג זה של קישוט טוב לא רק לחללי פנים קלאסיים. זה משתלב גם במגמות מודרניות. בעזרת פסים דקורטיביים לתקרה תוכלו גם ליצור קישוט ייחודי על התקרה. צורות נכונות מבחינה גיאומטרית נוצרות באמצעות רצועות פוליאוריטן או גבס. עם דפוס גמיש ניתן לעשות קווים חלקים.

מדוע צריך פיתוחים/יציקות קיר?

פסי קיר אינם רק קישוטים דקורטיביים. מסגרות עשויות מאלמנטים שונים, בתוכם ניתן למקם או לתלות, למשל, מראה, תמונה או טלוויזיה. שימוש במסגרות כאלה מאפשר לארגן בצורה ברורה יותר את החלל ולהבליט את האלמנטים הרצויים. טכניקה נפוצה נוספת היא תכנון פתחי דלתות. בעזרת פיתוחי קיר ניתן להגדיל באופן חזותי את גובה התקרה. לשם כך, מותקנים לוחות במרווח מסוים.

ממה עשויים רצועות דקורטיביות?

אנו מתקינים מבני יציקה מחומרים שונים. החומרים הנפוצים ביותר הם קצף, פוליאוריטן ופולימר גמיש. החומר הקשה והיקר ביותר להתקנה זה גבס. לפני תחילת העבודה, נספר לכם תמיד על כל היתרונות והחסרונות של חומר מסוים.

Happy

יש לכם שאלות? רוצים לעשות הזמנה?

המומחים שלנו יצרו אתכם קשר בהקדם האפשרי ויענו על כל השאלות